KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139367
nr 1313 9367
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1946, blomsterstilleben. Olja på pannå, 34x29cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:38:11
14/3 15:31:20
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers